Výběr dětské postýlky, matrace, povlečení a přebalovacího pultu pro vaše miminka...

Levné dětské postýlky a matrace

Každá správná maminka chce pro své dítě to nejlepší. Při pořizování výbavy pro miminko se vybírají nejlepší plenky, nejkrásnější oblečky, nejkvalitnější anato- mické dudlíky atd. Na výběr opravdu kvalitní bezpečné postýlky se však rádo a často zapomíná. Na našich webových stránkách www.darjanabytek.cz naleznete široký výběr dětských postýlek vyrobených z tvrdého bukového dřeva, které je z hlediska stability i bezpečnosti nejvhodnější. Postýlky jsou ošetřené zdravotně nezávadným a netoxickým lakem, což je důležité hlavně v období prořezávání dětských zoubků, kdy dítě olizuje a okusuje příčky.

Také zde se projeví bezpečnost tvrdého bukového dřeva, protože z něj nevznikají žádné třísky, díky nimž by se mohlo dítě lehce poranit. Naše postýlky také splňují veškeré atesty a podle bezpečnostních studií také ideální vzdálenost mezi příčkami. Ta je do 6cm, aby nedošlo k uvíznutí dětské hlavičky mezi nimi. Rošty postýlek se dají nastavit do tří různých výšek podle věku dítěte.

Zásadní věcí, díky níž by žádná postýlka nemohla plnit svou funkci, je bezesporu matrace určena do dětských postýlek. Ta by měla být vybírána velmi zodpovědně, vždyť výběrem kvalitní matrace lze mimo jiné předejít i tak velmi obávanému syndromu náhlého úmrtí kojence. Ten může být vyvolán právě spaním dítěte na příliš měkké matraci. U nás naleznete sendvičové matrace, jejichž jádro je ze zpevněné polyuretanové drti a po stranách vyplněné polyuretanovou pěnou. Dále pak matrace v kombinaci molitanu s kokosem. Kokosová vlákna matraci nejen zpevňují, ale také dostatečně odvětrávájí. Při použití dětské chůvičky zajišťují bezproblémovou funkci senzoru umístěného právě pod matrací..

Nejkvalitnější a také nejprodávanější jsou třívrstvé matrace v kombinaci kokos-molitan-kokos. Tyto matrace jsou nejvhodnější volbou pro alergiky, nebo děti s atopickým ekzémem díky své prodyšnosti a přírodnímu materiálu. Všechny matrace jsou vybaveny snímatelným potahem, který lze bez problémů prát v pračce. Pro více informací o postýlkách a matracích navštivte naše webové stránky www.darjanabytek.cz.

Doporučujeme dětské bukové postýlky

 
Dětská postýlka Radek Dětská postýlka Radek

Rozměr 120x60cm. Nejlepší cena postýlky z bukového dřeva! Postýlka má 2 vyndávací příčky a 3 polohy roštu...

980 Kč Zobrazit detaily
 
 
Dětská postýlka LADA
se stahovací bočnicí
Dětská postýlka LADA se stahovací bočnicí

Rozměr 120x60cm. Stahovací bočnice pro snadné vyndávání miminka. Postýlka má 2 vyndávací příčky a 3 polohy roštu...

1600 Kč Zobrazit detaily